Wordt dit bericht niet goed weergegeven of ziet u geen plaatjes? Bekijk dan de online versie van de nieuwsbrief.

 
voys telecom logo Nieuwsbrief mei 2008
 
In deze nieuwsbrief...
 
gratis telefonisch contact
 
Voys start met techcenter en introduceert chat
 

Beste klant,

Sinds april heeft Voys een onderdeel aan voys.nl toegevoegd. Het Techcenter. In het techcenter vind je technische informatie over VoIP en Call Me Now.

Zo staan er handleidingen voor het configureren van VoIP toestellen en is er een voorbeeldcode generator voor Call Me Now ontwikkeld. Dit maakt de implementatie van deze diensten nog eenvoudiger.

Verder heeft Voys een chatfunctie toegevoegd aan de website. De chat functie geeft een nieuwe betekenis aan het woord support. Lees meer over live chat of start een chatsessie!

communicatie
naar boven
Tarieven VoIP, 0800 en 0900-nummer omlaag en sneller te activeren!
   
fax naar e-mail

De tarieven van VoIP zijn wederom omlaag gegaan. Bellen naar een mobiel kan nu voor 14,8 ct/minuut.

Verder is het aansluiten van een nieuw 0800 of 0900-nummer goedkoper geworden. Voys heeft daarnaast nummers voor haar klanten met verschillende tarieven op voorraad. Daarmee is het mogelijk om tegen een kleine meerprijs binnen een dag gebruik te maken van een nieuw 0800 of 0900-nummer.

naar boven
Document "Een introductie op VoIP" gratis beschikbaar  
   

Veel bedrijven overwegen de overstap naar VoIP. Om deze bedrijven te helpen bij het maken van de juiste keuzes wordt het document "Een introductie op VoIP" gratis ter beschikking gesteld via voys.nl. In het document worden zaken als bandbreedte, internetverbindingen en redundantie besproken.

Het document is te vinden in het nieuwe techcenter waar tevens configuratie en gebruikershandleidingen te vinden zijn.

document
naar boven


Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat u klant bent van Voys of in het verleden contact heeft gehad met Voys.

Voys Telecom

Helperpark 292
9723 ZA, Groningen

T: +31 (0) 50 210 25 40
F: +31 (0) 50 210 25 45
E: info@voys.nl
I: www.voys.nl