Een kijkje achter de Antwerpse schermen

Profielfoto van Joris
Joris Beltman
29 maart 2017

Al bijna twee jaar heeft de Belgische tak van Voys een kantoor in Antwerpen. Daar adviseren onze Vlaamse collega’s Eva en Nina ondernemers over hun telefonische bereikbaarheid.

Steven, de initiator van het Voys België project, helpt de dames waar nodig en is ook regelmatig in Antwerpen te vinden. Zo nu en dan komen ook andere collega’s van Voys een kijkje nemen: voor een  fotoshoot, een goede brainstorm of om een filmpje te schieten waarin Eva het kantoor laat zien.

Eva laat je het kantoor in België zien.

Ondertussen maken al bijna 200 Belgische bedrijven gebruik van de diensten van Voys en elke maand weten meer bedrijven Voys te vinden.

Meer over Voys België

Wil je ook de Belgische markt betreden? Vraag  ons dan eens naar de mogelijkheden van een Belgisch telefoonnummer.

Meer verhalen lezen

Op onze blog posten we over van alles en nog wat, ga er gewoon voor en lees een paar posts voor je eigen plezier.

Ga naar de blog
Zo leerde ons hele bedrijf in 3 dagen werken met AI

van 23 februari 2026

Zo leerde ons hele bedrijf in 3 dagen werken met AI

Meer lezen
Communicatieprovider Voys neemt Verbonden over

van 3 februari 2026

Communicatieprovider Voys neemt Verbonden over

Meer lezen

Geen klant en advies nodig?

Of stuur een mail naar hallo@voys.nl

Al klant en hulp nodig?

Of controleer de helppagina's